Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

PREMIERA AdRem!!!

Nadszedł dzień premiery “AdRem”!

Jak pisze autor: 
"Nazwa pochodzi od złączenia łacińskiego wyrażenia ad rem, co dosłownie oznacza “do rzeczy”. Skrupulatnie od sześciu lat staram się nagrywać nowe produkcje, mając na uwadze swój własny rozwój. Jestem obecnie 20-letnim raperem z Bielska-Białej. Pod koniec 2017 roku zacząłem pojawiać się w bielskich klubach grając własne numery. Mam nadzieję, że w tym nowym roku 2019 nadal uda mi się realizować plan. Na płycie prezentuję 12 utworów, odnoszących się do różnych tematów. Dziękuję producentowi Sox-Reb. za stworzenie idealnego intra oraz “Ósemki“, dziękuję również mojemu kompanowi Skone, który wyprodukował moje pierwsze dwa albumy. Podziękowania także dla wspierających mnie portali: HipHopWeb.pl, SilesiaCrime.com i Hip-Hop Druga Szansa. Krążek dedykuję wszystkim małolatom, którzy tak jak ja spełniają swoje marzenia. Pamiętajcie, że każdy z Was może osiągnąć sukces wkładając do swojej pracy ogrom serca i poświęcając się dla własnych pasji…”

Zapraszamy do odsłuchu! 


2019-01-25 Dodoł: edytuj


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi