Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Już w piątek impreza z OKAZJI wydaniA T.B.Z.D

Już w najbliższy piątek premiera "Trzeba było zostać dresiarzem" - najnowszej płyty Mesa. Z tej okazji odbędzie się impreza w Klubie 55 w Warszawie.

Kwietniowy Lepszy Piątek połączy imprezowe moce przerobowe z premierą płyty Mesa. Listening party albumu pt. „Trzeba było zostać dresiarzem” przeplatać będzie się z setami dj’skimi najwyższej próby.

Wirtuoza Eproma i nieprzewidywalnego brodacza R.A.U.a (postaci, których talenty wzbogaciły muzycznie „T.B.Z.D.”) wspomogą lojalni dj’e Alkopoligamii, czyli Hubson i Black Belt Greg.

Ważna informacja: będzie to pierwsza okazja, by spróbować praktycznie niedostępnego jeszcze piwa Alkopoligamia! Browar dostępny będzie na barze, a jego ilość podlega ścisłej reglamentacji (przynajmniej na razie).

Ten Typ Mes świętujący w dresowym mundurze datę wydania swej ósmej płyty (czwartej solowej) podpisze okładki i błyśnie zębem jeśli trzeba, Wdowa pokaże styl mamacity, Kubę Knapa, ZETENWUPE i LJ’a Karwela rozpoznacie po wielkim obłoku, na którym będą podróżować, a 2cztery7 pobujają się przy g-funku do rana. Dołącz do nich!

Odbywający się 18.04.2014 Lepszy Piątek NIE będzie koncertem, a celebracją efektów pracy.

Ewent na facebook'u

Zapraszamy!

2014-04-16 Dodoł: SilesiaCrime


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi