Login: Hasło:
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Downo, downo tymu na Ślonsku kiedy życie płynyło powoli a ludzie spali w szlafmycach zaczyło sie tworzyć coś co musiało tu sie zakorzynić i poczepać wszyskimi Hanysami. Poczontkowo kasety szło dostać ino z rajchu abo jeszcze dalyj trza było sznupać, potem już u nos w księgarni szło kupić Public Enemy. W tamtych ciynżkich ale cudnych czasach fajer szed na banie przy jamniku bo nie było klubów. Hopcy z Nowego Jorku pokozali nom jak być dumnym z tego jacy my som, jak być dumnym z tego skond my som, jak mieć swojo jazda i nosić sie z niom bez przypału. I choć pały robiły akcje a inni paczeli jak na gupków to to rosło w siła i ciągle sie powiekszało żeby stać sie tym czym jes dzisiej.
Teraz już momy kluby, studia, gramofony, deskorolki, puchy i wszysko co potrzeba żeby pokozać gorolom kaj to wszysko zaczło tyntnić życiym. My som sercym tego wszyskiego na naszej Polskiej Ziymi. Nawet naszo ślonsko telewizja już istnieje. Najwyższo pora zaczonć - wszyscy razym pokazywać reszcie Polski jak to sie na południu robi, bo robi sie najlepij. Czas promować naszych Ślonskich Kamratów kaj ino sie do i być dumnym ze Ślonska. Nasz wspólny projekt jednoczy to co momy najlepsze i promuje modych artystów zwionzonych ze Silesiom. Czasy kiedy klimat był ruby jak kiety RUN DMC powracajom. Pamiyntej że nieważne kim żeś jes i co robisz nigdy nie możesz zapomnieć skond żeś jes. A to żeś jes ze Silesii to powód do nojwiynkszyj dumy.

Promujemy, patronujemy, imprezujemy... SILESIA CRIME !

Pobier LOGOTYP SILESIA CRIME 
 

 

 

 

 

 


Nowe Studyjne Ep Ekologika zapowiadające nadchodzącą płytę. Wpiszcie na Youtube EKOLOGIK EP 2017 TUNEL
Z dedykacją dla tych, z którymi przez pewien czas myślałam i czułam podobnie...
Syty & Kikoraf (PzTw, DGK) & Hesik (Dwie Twarze, CeHa) - Po zmierzchu [muzyka: EST (Siła z Pokoju), realizacja: Haku (FAA Studio)]. NOWOŚĆ !! Zapraszamy do przesłuchania !!
Kikoraf - Wyrok w zawieszeniu (prod. EST), czyli Nowy Klip, który zawiera życiowy przekaz. Pora na refleksje. Zapraszamy do sprawdzenia.
SZUMERS - MIEJSKI BRUDNOPIS odsłuch pojawił się na kanale!
Zapraszamy do odsłuchu płyty Edson - 7!
Pierwszy singiel z płyty Edsona!
Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla z płyty "Miejski Brudnopis"
Pierwszy singiel z projektu Szumers - "Miejski Brudnopis"
[wiyncyj] [dodej Newsa]

Darmowe fotoblogi